Contact

Hieronder vindt u de contactgegevens van het BE REEL! projectmanagement + de contactpersonen van de BE REEL!-partners en -partnersteden. Vergeet niet om de landcode 0032 te vormen, als u vanuit het buitenland telefonisch contact opneemt.

 

 

BE REEL! project-managementteam

Eddy Deruwe

Eddy DERUWE

Coördinator BE REEL!

02 553 15 98

eddy.deruwe@vlaanderen.be

Koning Albert II-laan 20 bus 17

1000 Brussel

Judith Spillemaeckers

Judith Spillemaeckers

projectmedewerker - woningpas

02 553 15 97

judith.spillemaeckers@vlaanderen.be

Koning Albert II-laan 20 bus 17

1000 Brussel

Sanne Berghmans

Sanne Berghmans

projectmedewerker lerende netwerken

02 553 15 50

sanne.berghmans@vlaanderen.be

Koning Albert II-laan 20 bus 17

1000 Brussel

Matthias Verstappen

Matthias Verstappen

projectmedewerker communicatie

matthias.verstappen@vlaanderen.be

Koning Albert II-laan 20 bus 17

1000 Brussel

 

Tim Huybrighs

Tim Huybrighs

projectmedewerker businessmodellen

02 553 15 41

tim.huybrighs@vlaanderen.be

Koning Albert II-laan 20 bus 17

1000 Brussel

Contactgegevens partners

VEA

Roel Vermeiren

02 553 46 25

roel.vermeiren@vea.be

Koning Albert II-laan 20/17

1000 Brussel

SPW

Céline Renard

081 48 64 26

 Celine.renard@spw.wallonie.be

Rue des Brigades d'Irlande, 1

5100 Namur (Jambes)

WTCB

Johan Van Dessel

0478 502 580

johan.van.dessel@bbri.be

Lombardstraat 42

1000 Brussel

Kenniscentrum Vlaamse Steden

Linda Boudry

0478 23 44 91

linda.boudry@kcvs.be

Paviljoenstraat 9

1030 Brussel

Departement Omgeving

Liesbeth Clerick

02 553 79 47

Liesbeth.clerick@vlaanderen.be

Koning Albert II Laan 20/8

1000 Brussel

Contactgegevens partnersteden

Moeskroen

Magali Viane

056 860.595

magali.viane@mouscron.be

Rue de Courtrai, 63

7700 Mouscron

La Louvière

Catherine Grippa

064 27 80 15

cgrippa@lalouviere.be

Place Communale 1

7100 La Louvière

Antwerpen

Britt Berghs

03 217 08 54

Britt.Berghs@stad.Antwerpen.be

Turnhoutsebaan 139

2140 Borgerhout

Mechelen

Mechelen klimaatneutraal

015 29 79 22

klimaatneutraal@mechelen.be

Grote Markt 21

2800 Mechelen

Gent

Sofie Verhoeven

 09 268 23 00

Sofie.Verhoeven@stad.gent

Woodrow Wilsonplein 1

9000 Gent